Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22502
- Articol:263524463
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Dimensiuni :40x18x18 cm
- Frigare rotative :este
- Greutatea :2 kg
- Manipularea :mecanică
- Materialul corpului :inox
- Numărul de frigare :5
- Puterea :1.1 kW
- Timpul de gătire :30 min
- Arată toate specificatiile
920 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 173 Lei / lună |
96 Lei / lună |
71 Lei / lună |
58 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Dimensiuni | 40x18x18 cm |
| Frigare rotative | este |
| Greutatea | 2 kg |
| Manipularea | mecanică |
| Materialul corpului | inox |
| Numărul de frigare | 5 |
| Puterea | 1.1 kW |
| Timpul de gătire | 30 min |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







