Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24010
- Articol:c75741039
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :7 moduri
- Culoare :inox
- Decongelare :este
- Dimensiuni :210х286х184 cm
- Greutate :2.3 kg
- Încălzire :este
- Lungime cablu alimentare :1 m
- Material carcasă :inox
- Putere :1100 W
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
2.774 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 522 Lei / lună |
291 Lei / lună |
214 Lei / lună |
175 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 7 moduri |
| Culoare | inox |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 210х286х184 cm |
| Greutate | 2.3 kg |
| Încălzire | este |
| Lungime cablu alimentare | 1 m |
| Material carcasă | inox |
| Putere | 1100 W |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







