Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23894
- Articol:494bb9bb3
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :7 moduri
- Culoare :negru
- Decongelare :este
- Dimensiuni :30,7×18×16,7 cm
- Greutate :1.2 kg
- Încălzire :este
- Lungime cablu alimentare :1 m
- Material carcasă :plastic
- Putere :850 W
- Tavă de firimituri detaşabilă :nu este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 7 moduri |
| Culoare | negru |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 30,7×18×16,7 cm |
| Greutate | 1.2 kg |
| Încălzire | este |
| Lungime cablu alimentare | 1 m |
| Material carcasă | plastic |
| Putere | 850 W |
| Tavă de firimituri detaşabilă | nu este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






