Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23938
- Articol:d79aed7c7
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Autocentrare felii de paine :este
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :5 moduri
- Culoare :inox
- Dimensiuni :21x28.6x18.4 cm
- Funcţie de anulare :este
- Greutate :1.8 kg
- Lungime cablu alimentare :1 m
- Material carcasă :inox
- Putere :1250 W
- Sistem de stocare a cablului :este
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
2.130 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 401 Lei / lună |
223 Lei / lună |
164 Lei / lună |
134 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Autocentrare felii de paine | este |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 5 moduri |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 21x28.6x18.4 cm |
| Funcţie de anulare | este |
| Greutate | 1.8 kg |
| Lungime cablu alimentare | 1 m |
| Material carcasă | inox |
| Putere | 1250 W |
| Sistem de stocare a cablului | este |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
