Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22536
- Articol:b30830028
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- acoperire non-stick :este
- Carcasă :inox
- Controlul :mecanic
- Culoare :negru
- În plus :metoda deschiderii capacului 105 grade
- Lățimea de lucru :152 mm
- Localizare :transportabil
- Lungimea de lucru :250 mm
- Putere :1800 W
- Tava pentru picaturi :este
- Tip grătar :panini press
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| acoperire non-stick | este |
| Carcasă | inox |
| Controlul | mecanic |
| Culoare | negru |
| În plus | metoda deschiderii capacului 105 grade |
| Lățimea de lucru | 152 mm |
| Localizare | transportabil |
| Lungimea de lucru | 250 mm |
| Putere | 1800 W |
| Tava pentru picaturi | este |
| Tip grătar | panini press |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa