Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23892
- Articol:8268cb232
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :7 moduri
- Culoare :inox
- Decongelare :este
- Dimensiuni :18,4х27,1х19,7 cm
- Greutate :1.6 kg
- Încălzire :este
- Lungime cablu alimentare :0.75 m
- Material carcasă :inox
- Putere :1000 W
- Sistem de stocare a cablului :este
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 7 moduri |
| Culoare | inox |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 18,4х27,1х19,7 cm |
| Greutate | 1.6 kg |
| Încălzire | este |
| Lungime cablu alimentare | 0.75 m |
| Material carcasă | inox |
| Putere | 1000 W |
| Sistem de stocare a cablului | este |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





