Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22930
- Articol:4ff4604a3
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Culoare :inox
- Dimensiuni :16.5x28.5x21 mm
- Greutate :1.9 кg
- Lungime cablu :1 m
- Material carcasă :plastic
- Material sita centrifuga :inox
- Picior cu ventuză :este
- Putere :100 W
- Tip :de citrice
- Trepte de viteză :1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 16.5x28.5x21 mm |
| Greutate | 1.9 кg |
| Lungime cablu | 1 m |
| Material carcasă | plastic |
| Material sita centrifuga | inox |
| Picior cu ventuză | este |
| Putere | 100 W |
| Tip | de citrice |
| Trepte de viteză | 1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa