Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22120
- Articol:a7a25e721
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime :66.8 cm
- Agent frigorific :R600a
- Amplasarea congelator :jos
- Capacitate congelator :98 L
- Capacitate de congelare :13 kg/24 h
- Capacitate frigider :213 L
- Capacitate totala :311 L
- Clasa energetica :A+
- Consum energetic :272 KWh/An
- Culoare :alb
- Greutate :66.5 kg
- Înălţime :178 cm
- Lăţime :59.5 cm
- Mânere :ascunse
- Nivel de zgomot :40 dB
- Numar de compresoare :1
- Sistem dezghetare congelator :No Frost
- Sistem dezghetare frigider :No Frost
- Tip aparat :frigider cu 2 camere
- Tip de control :electronic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime | 66.8 cm |
| Agent frigorific | R600a |
| Amplasarea congelator | jos |
| Capacitate congelator | 98 L |
| Capacitate de congelare | 13 kg/24 h |
| Capacitate frigider | 213 L |
| Capacitate totala | 311 L |
| Clasa energetica | A+ |
| Consum energetic | 272 KWh/An |
| Culoare | alb |
| Greutate | 66.5 kg |
| Înălţime | 178 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Mânere | ascunse |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Numar de compresoare | 1 |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Tip de control | electronic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






