Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22554
- Articol:f17149573
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- acoperire non-stick :este
- Carcasă :plastic
- Controlul :mecanic
- Culoare :negru
- Dimensiuni :499x325x90 mm
- Greutate :3.2 kg
- Lățimea de lucru :320 mm
- Localizare :pe masa
- Lungimea cablului :1.2 m
- Lungimea de lucru :480 mm
- Număr de niveluri al grătarului :5
- Putere :1800 W
- Tip grătar :deschis
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| acoperire non-stick | este |
| Carcasă | plastic |
| Controlul | mecanic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 499x325x90 mm |
| Greutate | 3.2 kg |
| Lățimea de lucru | 320 mm |
| Localizare | pe masa |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
| Lungimea de lucru | 480 mm |
| Număr de niveluri al grătarului | 5 |
| Putere | 1800 W |
| Tip grătar | deschis |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






