Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22508
- Articol:4e0186925
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- acoperire non-stick :este
- Carcasă :aluminiu
- Controlul :mecanic
- Culoare :negru
- Dimensiuni :375x135x315 mm
- Greutate :4 kg
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :340 mm
- Localizare :pe masa
- Lungimea cablului :1 m
- Lungimea de lucru :230 mm
- Mini tava de copt :nu este
- Număr de niveluri al grătarului :4
- Putere :1800 W
- Suprafață de lucru :340x230 mm
- Suprafață detașabil :nu este
- Tip grătar :deschis
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| acoperire non-stick | este |
| Carcasă | aluminiu |
| Controlul | mecanic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 375x135x315 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 340 mm |
| Localizare | pe masa |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Lungimea de lucru | 230 mm |
| Mini tava de copt | nu este |
| Număr de niveluri al grătarului | 4 |
| Putere | 1800 W |
| Suprafață de lucru | 340x230 mm |
| Suprafață detașabil | nu este |
| Tip grătar | deschis |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
