Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23726
- Articol:b0a360630
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Buton pentru decuplare accesorii :este
- Culoare :roșu
- Greutate :1.4 kg
- Lungime cablu :1.5 m
- Material carcasă :plastic
- Numar viteze :7
- Putere :85 W
- Țara producătoare :SUA
- Teluri :este
- Tip mixer :de mână
- Arată toate specificatiile
2.560 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 482 Lei / lună |
268 Lei / lună |
197 Lei / lună |
162 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Buton pentru decuplare accesorii | este |
| Culoare | roșu |
| Greutate | 1.4 kg |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Material carcasă | plastic |
| Numar viteze | 7 |
| Putere | 85 W |
| Țara producătoare | SUA |
| Teluri | este |
| Tip mixer | de mână |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
