Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22481
- Articol:c0df99e5a
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Blocarea absența apei :este
- Carcasă :inox
- Culoare :alb
- Dimensiuni :310x195x260 mm
- Element de încălzire :spirală ascunsă
- Funcția re-fierbere :este
- Funcție pentru a menține temperatura :este
- Greutate :1.8 kg
- Indicator nivel apa :este
- Pompa :manual
- Putere :700 W
- Volum :2.8 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Blocarea absența apei | este |
| Carcasă | inox |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 310x195x260 mm |
| Element de încălzire | spirală ascunsă |
| Funcția re-fierbere | este |
| Funcție pentru a menține temperatura | este |
| Greutate | 1.8 kg |
| Indicator nivel apa | este |
| Pompa | manual |
| Putere | 700 W |
| Volum | 2.8 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




