Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23922
- Articol:64b9d72d2
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Autocentrare felii de paine :este
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :7 moduri
- Culoare :negru
- Decongelare :este
- Dimensiuni :30x17,2x20,1 cm
- Funcţie de anulare :este
- Greutate :1.49 kg
- Încălzire :este
- Lungime cablu alimentare :0.85 m
- Material carcasă :plastic
- Sistem de stocare a cablului :este
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
1.099 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 206 Lei / lună |
115 Lei / lună |
84 Lei / lună |
69 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Autocentrare felii de paine | este |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 7 moduri |
| Culoare | negru |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 30x17,2x20,1 cm |
| Funcţie de anulare | este |
| Greutate | 1.49 kg |
| Încălzire | este |
| Lungime cablu alimentare | 0.85 m |
| Material carcasă | plastic |
| Sistem de stocare a cablului | este |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






