Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22920
- Articol:7533b2bf2
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cană pentru suc :0.8 l
- Culoare :negru
- Diam. tub alimentare :7.5 mm
- Lungime cablu :1 m
- Material carcasă :plastic
- Material sita centrifuga :inox
- Picior cu ventuză :este
- Putere :700 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :1.2 l
- Tip :centrifugal
- Trepte de viteză :1
- Arată toate specificatiile
2.500 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 470 Lei / lună |
262 Lei / lună |
193 Lei / lună |
158 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Cană pentru suc | 0.8 l |
| Culoare | negru |
| Diam. tub alimentare | 7.5 mm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Material carcasă | plastic |
| Material sita centrifuga | inox |
| Picior cu ventuză | este |
| Putere | 700 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 1.2 l |
| Tip | centrifugal |
| Trepte de viteză | 1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





