Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22962
- Articol:e3aaa861d
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cană pentru suc :0.8 l
- Culoare :măr caramel
- Diam. tub alimentare :7 mm
- Dimensiuni :455х292х172 mm
- Greutate :11.3 кg
- Lungime cablu :1 m
- Material carcasă :metal
- Putere :230 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :1 l
- Tip :cu un ax melcat
- Trepte de viteză :1
- Arată toate specificatiile
10.300 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1939 Lei / lună |
1081 Lei / lună |
795 Lei / lună |
652 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Cană pentru suc | 0.8 l |
| Culoare | măr caramel |
| Diam. tub alimentare | 7 mm |
| Dimensiuni | 455х292х172 mm |
| Greutate | 11.3 кg |
| Lungime cablu | 1 m |
| Material carcasă | metal |
| Putere | 230 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 1 l |
| Tip | cu un ax melcat |
| Trepte de viteză | 1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




