Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30510
- Articol:A1416216
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime cuvă:170 mm
- Culoare:crom
- Dimensiuni:⌀490 mm
- Dimensiuni cuvă:⌀360 mm
- Finisaj suprafaţă:anticalcar
- Formă:rotundă
- Grosime:0.6 mm
- Material :inox
- Număr cuve:1
- Producător:Freddo
- Tip montare:încastrabilă
- Versiune montare:ireversibilă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime cuvă | 170 mm |
| Culoare | crom |
| Dimensiuni | ⌀490 mm |
| Dimensiuni cuvă | ⌀360 mm |
| Finisaj suprafaţă | anticalcar |
| Formă | rotundă |
| Grosime | 0.6 mm |
| Material | inox |
| Număr cuve | 1 |
| Producător | Freddo |
| Tip montare | încastrabilă |
| Versiune montare | ireversibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



