Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30451
- Articol:A878721
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime cuvă:200 mm
- Aripă:da
- Culoare:bej
- Diametrul găurii de scurgere:90 mm
- Dimensiuni:615x510 mm
- Dimensiuni cuvă:450x315 mm
- Formă:dreptunghiulară
- Material :piatră artificială
- Număr cuve:1
- Producător:Florentina
- Scurgere preaplin:da
- Tip montare:încastrabilă
- Versiune montare:reversibilă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Aripă | da |
| Culoare | bej |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Dimensiuni | 615x510 mm |
| Dimensiuni cuvă | 450x315 mm |
| Formă | dreptunghiulară |
| Material | piatră artificială |
| Număr cuve | 1 |
| Producător | Florentina |
| Scurgere preaplin | da |
| Tip montare | încastrabilă |
| Versiune montare | reversibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


