Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24011
- Articol:beb9f8a45
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Autocentrare felii de paine :este
- Capacitate :4 felii
- Control variabil al crustei :7 moduri
- Culoare :bej
- Decongelare :este
- Dimensiuni :202х420х196 cm
- Greutate :2.8 kg
- Încălzire :este
- Lungime cablu alimentare :1 m
- Material carcasă :inox
- Putere :1800 W
- Sistem de stocare a cablului :este
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
4.280 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 806 Lei / lună |
449 Lei / lună |
330 Lei / lună |
271 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Autocentrare felii de paine | este |
| Capacitate | 4 felii |
| Control variabil al crustei | 7 moduri |
| Culoare | bej |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 202х420х196 cm |
| Greutate | 2.8 kg |
| Încălzire | este |
| Lungime cablu alimentare | 1 m |
| Material carcasă | inox |
| Putere | 1800 W |
| Sistem de stocare a cablului | este |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





