Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23661
- Articol:1ef8f48b0
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele :cană gradată 0.7 l
- Buton pentru decuplare accesorii :este
- Capacitate bol :0.5 l
- Cârlige pentru aluat :este
- Culoare :alb
- Funcţie Turbo :este
- Greutate :0.8 kg
- Lungime cablu :1.4 m
- Material carcasă :plastic
- Numar viteze :5
- Putere :500 W
- Teluri :este
- Tip mixer :de mână
- Tocător XL :este
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | cană gradată 0.7 l |
| Buton pentru decuplare accesorii | este |
| Capacitate bol | 0.5 l |
| Cârlige pentru aluat | este |
| Culoare | alb |
| Funcţie Turbo | este |
| Greutate | 0.8 kg |
| Lungime cablu | 1.4 m |
| Material carcasă | plastic |
| Numar viteze | 5 |
| Putere | 500 W |
| Teluri | este |
| Tip mixer | de mână |
| Tocător XL | este |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






