Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23650
- Articol:b50a8a894
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Buton pentru decuplare accesorii :este
- Cârlige pentru aluat :este
- Culoare :gri
- Greutate :1.4 kg
- Lungime cablu :1.5 m
- Material carcasă :plastic
- Numar viteze :9
- Putere :85 W
- Țara producătoare :SUA
- Teluri :este
- Tip mixer :de mână
- Arată toate specificatiile
3.204 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 603 Lei / lună |
336 Lei / lună |
247 Lei / lună |
202 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Buton pentru decuplare accesorii | este |
| Cârlige pentru aluat | este |
| Culoare | gri |
| Greutate | 1.4 kg |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Material carcasă | plastic |
| Numar viteze | 9 |
| Putere | 85 W |
| Țara producătoare | SUA |
| Teluri | este |
| Tip mixer | de mână |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

