Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22977
- Articol:bd4898429
- Disponibilitate:În stock101
- Cană pentru suc :1.2 l
- Culoare :roșu
- Dimensiuni :230x190x140 mm
- Greutate :0.7 кg
- Lungime cablu :0.9 m
- Material carcasă :plastic
- Picior cu ventuză :este
- Putere :25 W
- Tip :de citrice
- Trepte de viteză :1
- Arată toate specificatiile
349 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, ~ 50 MDL
| Specificatii | |
| Cană pentru suc | 1.2 l |
| Culoare | roșu |
| Dimensiuni | 230x190x140 mm |
| Greutate | 0.7 кg |
| Lungime cablu | 0.9 m |
| Material carcasă | plastic |
| Picior cu ventuză | este |
| Putere | 25 W |
| Tip | de citrice |
| Trepte de viteză | 1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
