Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22965
- Articol:9250f5980
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cană pentru suc :0.55 l
- Culoare :negru
- Diam. tub alimentare :6.5 mm
- Dimensiuni :340x250x160 mm
- Greutate :2.6 кg
- Material carcasă :inox
- Material sita centrifuga :inox
- Protecţie împotriva supraîncălzirii :este
- Putere :1000 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :1 l
- Tip :centrifugal
- Trepte de viteză :2
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cană pentru suc | 0.55 l |
| Culoare | negru |
| Diam. tub alimentare | 6.5 mm |
| Dimensiuni | 340x250x160 mm |
| Greutate | 2.6 кg |
| Material carcasă | inox |
| Material sita centrifuga | inox |
| Protecţie împotriva supraîncălzirii | este |
| Putere | 1000 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 1 l |
| Tip | centrifugal |
| Trepte de viteză | 2 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






