Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22950
- Articol:e732f9e72
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele :sistem "drop-stop"
- Cană pentru suc :1 l
- Culoare :negru
- Dimensiuni :427х152х152 mm
- Lungime cablu :1.1 m
- Material carcasă :plastic
- Material sita centrifuga :plastic
- Picior cu ventuză :este
- Putere :150 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :1.3 l
- Set :curatare filtru perie
- Tip :presă
- Trepte de viteză :1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | sistem "drop-stop" |
| Cană pentru suc | 1 l |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 427х152х152 mm |
| Lungime cablu | 1.1 m |
| Material carcasă | plastic |
| Material sita centrifuga | plastic |
| Picior cu ventuză | este |
| Putere | 150 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 1.3 l |
| Set | curatare filtru perie |
| Tip | presă |
| Trepte de viteză | 1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



