Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22949
- Articol:6939b7cfe
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele :Viteza de rotatie 21.000 rot / min
- Cană pentru suc :1.1 l
- Culoare :argintiu
- Diam. tub alimentare :8.5 mm
- Dimensiuni :320x240x130 mm
- Greutate :3.5 кg
- Material carcasă :inox
- Picior cu ventuză :este
- Protectie împotriva pornirii accidentale :este
- Protecţie împotriva supraîncălzirii :este
- Putere :1200 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :2.7 l
- Tip :centrifugal
- Trepte de viteză :2
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | Viteza de rotatie 21.000 rot / min |
| Cană pentru suc | 1.1 l |
| Culoare | argintiu |
| Diam. tub alimentare | 8.5 mm |
| Dimensiuni | 320x240x130 mm |
| Greutate | 3.5 кg |
| Material carcasă | inox |
| Picior cu ventuză | este |
| Protectie împotriva pornirii accidentale | este |
| Protecţie împotriva supraîncălzirii | este |
| Putere | 1200 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 2.7 l |
| Tip | centrifugal |
| Trepte de viteză | 2 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa