Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22947
- Articol:43d5afe87
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cană pentru suc :1.5 l
- Diam. tub alimentare :6.5 mm
- Lungime cablu :1.1 m
- Picior cu ventuză :este
- Putere :500 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :0.45 l
- Tip :centrifugal
- Trepte de viteză :2
- Arată toate specificatiile
666 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 125 Lei / lună |
69 Lei / lună |
51 Lei / lună |
42 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Cană pentru suc | 1.5 l |
| Diam. tub alimentare | 6.5 mm |
| Lungime cablu | 1.1 m |
| Picior cu ventuză | este |
| Putere | 500 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 0.45 l |
| Tip | centrifugal |
| Trepte de viteză | 2 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
