Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22941
- Articol:ae698f243
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele :sistem "drop-stop"
- Cană pentru suc :0.8 l
- Culoare :inox
- Diam. tub alimentare :7.5 mm
- Dimensiuni :424x248x247 mm
- Greutate :4.3 кg
- Material carcasă :plastic
- Material sita centrifuga :inox
- Picior cu ventuză :este
- Protectie împotriva pornirii accidentale :este
- Putere :800 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :1.4 l
- Set :curățare filtru perie
- Tip :centrifugal
- Trepte de viteză :2
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | sistem "drop-stop" |
| Cană pentru suc | 0.8 l |
| Culoare | inox |
| Diam. tub alimentare | 7.5 mm |
| Dimensiuni | 424x248x247 mm |
| Greutate | 4.3 кg |
| Material carcasă | plastic |
| Material sita centrifuga | inox |
| Picior cu ventuză | este |
| Protectie împotriva pornirii accidentale | este |
| Putere | 800 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 1.4 l |
| Set | curățare filtru perie |
| Tip | centrifugal |
| Trepte de viteză | 2 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa