Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22919
- Articol:b0bab5f9e
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cană pentru suc :1.25 l
- Culoare :alb/negru
- Diam. tub alimentare :7.3 mm
- Greutate :4.32 кg
- Lungime cablu :1.2 m
- Material carcasă :plastic
- Material sita centrifuga :inox
- Picior cu ventuză :este
- Protectie împotriva pornirii accidentale :este
- Putere :750 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :2 l
- Tip :centrifugal
- Trepte de viteză :2
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cană pentru suc | 1.25 l |
| Culoare | alb/negru |
| Diam. tub alimentare | 7.3 mm |
| Greutate | 4.32 кg |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Material carcasă | plastic |
| Material sita centrifuga | inox |
| Picior cu ventuză | este |
| Protectie împotriva pornirii accidentale | este |
| Putere | 750 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 2 l |
| Tip | centrifugal |
| Trepte de viteză | 2 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa