Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22532
- Articol:99e6d2fde
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- acoperire non-stick :este
- Carcasă :plastic
- Controlul :mecanic
- Culoare :inox
- Dimensiuni :307x263x109 mm
- Greutate :1.7 kg
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :165 mm
- Localizare :transportabil
- Lungimea cablului :0.85 m
- Lungimea de lucru :260 mm
- Putere :1800 W
- Țara producătoare :China
- Tava pentru picaturi :este
- Tip grătar :închis
- Arată toate specificatiile
853 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 160 Lei / lună |
89 Lei / lună |
65 Lei / lună |
54 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| acoperire non-stick | este |
| Carcasă | plastic |
| Controlul | mecanic |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 307x263x109 mm |
| Greutate | 1.7 kg |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 165 mm |
| Localizare | transportabil |
| Lungimea cablului | 0.85 m |
| Lungimea de lucru | 260 mm |
| Putere | 1800 W |
| Țara producătoare | China |
| Tava pentru picaturi | este |
| Tip grătar | închis |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






