Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22499
- Articol:d4995e983
- Disponibilitate:În stock101
- Blocarea absența apei :este
- Carcasă :plastic
- Culoare :alb/bej
- Dimensiuni :330x215x290 mm
- Element de încălzire :spirală ascunsă
- Funcția re-fierbere :este
- Funcție pentru a menține temperatura :este
- Greutate :2.1 kg
- Indicator nivel apa :este
- Pompa :mecanic
- Putere :750 W
- Volum :2.5 l
- Arată toate specificatiile
670 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 126 Lei / lună |
70 Lei / lună |
51 Lei / lună |
42 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Blocarea absența apei | este |
| Carcasă | plastic |
| Culoare | alb/bej |
| Dimensiuni | 330x215x290 mm |
| Element de încălzire | spirală ascunsă |
| Funcția re-fierbere | este |
| Funcție pentru a menține temperatura | este |
| Greutate | 2.1 kg |
| Indicator nivel apa | este |
| Pompa | mecanic |
| Putere | 750 W |
| Volum | 2.5 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


