Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22490
- Articol:d287ca276
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele :capacitate: 10 litri (31 min)
- Carcasă :inox
- Culoare :inox
- Dimensiuni :420x330x310 mm
- Element de încălzire :spirală ascunsă
- Greutate :2.8 kg
- Indicator nivel apa :este
- Putere :2000 W
- Selector de temperatură :este
- Volum :10 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | capacitate: 10 litri (31 min) |
| Carcasă | inox |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 420x330x310 mm |
| Element de încălzire | spirală ascunsă |
| Greutate | 2.8 kg |
| Indicator nivel apa | este |
| Putere | 2000 W |
| Selector de temperatură | este |
| Volum | 10 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa