Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13296
- Articol:fe710416
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Calitatea apei :pură
- Debit maxim :66 m3/h
- Dimensiuni (ÎxLxA) :253x455x206 mm
- Putere maximă de aspirare :17.5 m
- Putere :3000 W
- Temperatura max. a lichidului :90 °C
- Tip instalare :de suprafaţă
- Tip pompă :centrifug
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 66 m3/h |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 253x455x206 mm |
| Putere maximă de aspirare | 17.5 m |
| Putere | 3000 W |
| Temperatura max. a lichidului | 90 °C |
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | centrifug |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
