Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30744
- Articol:A1397112
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Aerator:da
- Finisaj:alb
- Înălțime pipă:123 mm
- Lungime pipă:232 mm
- Material carcasă:alamă
- Pipă tubulară:pivotantă
- Producător:Sandonna
- Tip:mono comandă
- Tip cartuș:ceramic , 35 mm
- Unghiul de rotaţie:360 °
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Aerator | da |
| Finisaj | alb |
| Înălțime pipă | 123 mm |
| Lungime pipă | 232 mm |
| Material carcasă | alamă |
| Pipă tubulară | pivotantă |
| Producător | Sandonna |
| Tip | mono comandă |
| Tip cartuș | ceramic , 35 mm |
| Unghiul de rotaţie | 360 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

