Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30473
- Articol:A798888
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Finisaj:iasomie
- Înălțime pipă:225 mm
- Lungime pipă:219 mm
- Material carcasă:alamă , marmură
- Pipă tubulară:pivotantă
- Producător:Florentina
- Tip:manetă unică
- Tip cartuș:ceramic , 40 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Finisaj | iasomie |
| Înălțime pipă | 225 mm |
| Lungime pipă | 219 mm |
| Material carcasă | alamă , marmură |
| Pipă tubulară | pivotantă |
| Producător | Florentina |
| Tip | manetă unică |
| Tip cartuș | ceramic , 40 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
