Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22971
- Articol:48a8ba95e
- Disponibilitate:În stock101
- Cană pentru suc :0.7 l
- Culoare :alb
- Dimensiuni :215x115x180 mm
- Greutate :0.6 кg
- Lungime cablu :1 m
- Material carcasă :plastic
- Mod puls :este
- Putere :25 W
- Tip :de citrice
- Arată toate specificatiile
300 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, ~ 50 MDL
| Specificatii | |
| Cană pentru suc | 0.7 l |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 215x115x180 mm |
| Greutate | 0.6 кg |
| Lungime cablu | 1 m |
| Material carcasă | plastic |
| Mod puls | este |
| Putere | 25 W |
| Tip | de citrice |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



