Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23951
- Articol:a323b6bfd
- Disponibilitate:În stock101
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :6 moduri
- Culoare :inox
- Decongelare :este
- Dimensiuni :27x18.5x18 cm
- Funcţie de anulare :este
- Greutate :1.65 kg
- Încălzire :este
- Lungime cablu alimentare :1.2 m
- Material carcasă :inox
- Putere :900 W
- Sistem de stocare a cablului :este
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
2.059 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 387 Lei / lună |
216 Lei / lună |
159 Lei / lună |
130 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 6 moduri |
| Culoare | inox |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 27x18.5x18 cm |
| Funcţie de anulare | este |
| Greutate | 1.65 kg |
| Încălzire | este |
| Lungime cablu alimentare | 1.2 m |
| Material carcasă | inox |
| Putere | 900 W |
| Sistem de stocare a cablului | este |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





