Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24021
- Articol:9f9725537
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele :funcție de memorie
- Autocentrare felii de paine :este
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :7 moduri
- Culoare :negru
- Decongelare :este
- Dimensiuni :31x19.6x18 cm
- Display :este
- Funcţie de anulare :este
- Greutate :1.9 kg
- Încălzire :este
- Material carcasă :plastic
- Putere :850 W
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :electronic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | funcție de memorie |
| Autocentrare felii de paine | este |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 7 moduri |
| Culoare | negru |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 31x19.6x18 cm |
| Display | este |
| Funcţie de anulare | este |
| Greutate | 1.9 kg |
| Încălzire | este |
| Material carcasă | plastic |
| Putere | 850 W |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | electronic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa