Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23698
- Articol:e6e96b24b
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Buton pentru decuplare accesorii :este
- Capacitate bol :2 l
- Cârlige pentru aluat :este
- Culoare :bej
- Funcţie Turbo :este
- Greutate :1.6 kg
- Lungime cablu :1 m
- Material bol :plastic
- Material carcasă :plastic
- Numar viteze :4
- Putere :650 W
- Teluri :este
- Tip mixer :cu suport
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Buton pentru decuplare accesorii | este |
| Capacitate bol | 2 l |
| Cârlige pentru aluat | este |
| Culoare | bej |
| Funcţie Turbo | este |
| Greutate | 1.6 kg |
| Lungime cablu | 1 m |
| Material bol | plastic |
| Material carcasă | plastic |
| Numar viteze | 4 |
| Putere | 650 W |
| Teluri | este |
| Tip mixer | cu suport |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa