Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22530
- Articol:4ff857420
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- acoperire non-stick :este
- Carcasă :plastic
- Controlul :mecanic
- Culoare :inox
- Dimensiuni :355x318x150 mm
- Greutate :4.2 kg
- Lățimea de lucru :235 mm
- Localizare :pe masa
- Lungimea cablului :1.2 m
- Lungimea de lucru :280 mm
- Oprire automată :este
- Putere :2100 W
- Suprafață detașabil :este
- Tava pentru picaturi :este
- Termostat reglabil :este
- Timer :este
- Tip grătar :închis
- Arată toate specificatiile
2.026 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 381 Lei / lună |
212 Lei / lună |
156 Lei / lună |
128 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| acoperire non-stick | este |
| Carcasă | plastic |
| Controlul | mecanic |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 355x318x150 mm |
| Greutate | 4.2 kg |
| Lățimea de lucru | 235 mm |
| Localizare | pe masa |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
| Lungimea de lucru | 280 mm |
| Oprire automată | este |
| Putere | 2100 W |
| Suprafață detașabil | este |
| Tava pentru picaturi | este |
| Termostat reglabil | este |
| Timer | este |
| Tip grătar | închis |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
