Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22514
- Articol:ffb019eee
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Controlul :mecanic
- Dimensiuni :333x285x450 mm
- În plus :7 frigarui pentru kebabs si kebabs cu cleme
- Indicator lansare de lucru :este
- Localizare :pe masa
- Lungimea cablului :1 m
- Oprire automată :este
- Putere :1700 W
- Tava pentru picaturi :este
- Tip grătar :vertical
- Arată toate specificatiile
2.026 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 381 Lei / lună |
212 Lei / lună |
156 Lei / lună |
128 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Controlul | mecanic |
| Dimensiuni | 333x285x450 mm |
| În plus | 7 frigarui pentru kebabs si kebabs cu cleme |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Localizare | pe masa |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Oprire automată | este |
| Putere | 1700 W |
| Tava pentru picaturi | este |
| Tip grătar | vertical |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
