Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22479
- Articol:052be3e7e
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Carcasă :plastic
- Culoare :alb
- Dimensiuni :311х222х294 mm
- Element de încălzire :spirală ascunsă
- Funcția re-fierbere :este
- Funcție pentru a menține temperatura :este
- Greutate :2.5 kg
- Indicator functionare :este
- Indicator nivel apa :este
- Pompa :manual
- Putere :700 W
- Selector de temperatură :este
- Volum :3 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 311х222х294 mm |
| Element de încălzire | spirală ascunsă |
| Funcția re-fierbere | este |
| Funcție pentru a menține temperatura | este |
| Greutate | 2.5 kg |
| Indicator functionare | este |
| Indicator nivel apa | este |
| Pompa | manual |
| Putere | 700 W |
| Selector de temperatură | este |
| Volum | 3 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





