Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23916
- Articol:5764b3369
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :8 moduri
- Culoare :alb
- Decongelare :este
- Dimensiuni :20x28x17,5 cm
- Funcţie de anulare :este
- Greutate :1.1 kg
- Încălzire :este
- Lungime cablu alimentare :0.85 m
- Material carcasă :inox
- Putere :830 W
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
819 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 154 Lei / lună |
85 Lei / lună |
63 Lei / lună |
51 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 8 moduri |
| Culoare | alb |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 20x28x17,5 cm |
| Funcţie de anulare | este |
| Greutate | 1.1 kg |
| Încălzire | este |
| Lungime cablu alimentare | 0.85 m |
| Material carcasă | inox |
| Putere | 830 W |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
