Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13280
- Articol:e2f51fb9
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Calitatea apei :pură
- Debit maxim :15 m3/h
- Dimensiuni (ÎxLxA) :229,5x347x208 mm
- Putere maximă de aspirare :31.5 m
- Putere :1500 W
- Temperatura max. a lichidului :90 °C
- Tip instalare :de suprafaţă
- Tip pompă :centrifug
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 15 m3/h |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 229,5x347x208 mm |
| Putere maximă de aspirare | 31.5 m |
| Putere | 1500 W |
| Temperatura max. a lichidului | 90 °C |
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | centrifug |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa