Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22385
- Articol:ce516c451
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate tocare :2.3 kg/min
- Carcasă :plastic
- Culoare :alb
- Depozitare integrată pentru accesorii :este
- Diametru gaura :4 mm
- Duză pentru cârnați :este
- Funcţie revers :nu este
- Greutate :3.6 kg
- Numarul de grătare de tocat :2
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Putere maxima :1900 W
- Putere nominală :500 W
- Țara producătoare :Polonia
- Tavă :plastic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate tocare | 2.3 kg/min |
| Carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Depozitare integrată pentru accesorii | este |
| Diametru gaura | 4 mm |
| Duză pentru cârnați | este |
| Funcţie revers | nu este |
| Greutate | 3.6 kg |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Putere maxima | 1900 W |
| Putere nominală | 500 W |
| Țara producătoare | Polonia |
| Tavă | plastic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa