Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23710
- Articol:4cbe8cb9e
- Disponibilitate:În stock101
- Buton pentru decuplare accesorii :este
- Cârlige pentru aluat :este
- Culoare :alb
- Greutate :0.82 kg
- Lungime cablu :1.2 m
- Material carcasă :plastic
- Numar viteze :7
- Putere :450 W
- Teluri :este
- Tip mixer :de mână
- Arată toate specificatiile
280 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, ~ 50 MDL
| Specificatii | |
| Buton pentru decuplare accesorii | este |
| Cârlige pentru aluat | este |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.82 kg |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Material carcasă | plastic |
| Numar viteze | 7 |
| Putere | 450 W |
| Teluri | este |
| Tip mixer | de mână |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

