Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23646
- Articol:9cdc719f6
- Disponibilitate:În stock101
- Altele :Butonul de detașare pentru atașamente
- Bază detașabilă :nu este
- Blender :nu este
- Buton pentru decuplare accesorii :este
- Cârlige pentru aluat :este
- Culoare :alb
- Funcţie Pulse :nu este
- Funcţie Turbo :nu este
- Greutate :0.7 kg
- Lungime cablu :1.5 m
- Material carcasă :plastic
- Numar viteze :7
- Putere :200 W
- Stativ cu bol rotativ :nu este
- Teluri :este
- Tip mixer :de mână
- Tocător XL :nu este
- Arată toate specificatiile
235 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, ~ 50 MDL
| Specificatii | |
| Altele | Butonul de detașare pentru atașamente |
| Bază detașabilă | nu este |
| Blender | nu este |
| Buton pentru decuplare accesorii | este |
| Cârlige pentru aluat | este |
| Culoare | alb |
| Funcţie Pulse | nu este |
| Funcţie Turbo | nu este |
| Greutate | 0.7 kg |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Material carcasă | plastic |
| Numar viteze | 7 |
| Putere | 200 W |
| Stativ cu bol rotativ | nu este |
| Teluri | este |
| Tip mixer | de mână |
| Tocător XL | nu este |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






