Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23721
- Articol:f63f23cd4
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Buton pentru decuplare accesorii :este
- Cârlige pentru aluat :este
- Culoare :alb
- Greutate :0.8 kg
- Lungime cablu :0.9 m
- Material carcasă :plastic
- Numar viteze :3
- Putere :300 W
- Teluri :este
- Tip mixer :de mână
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Buton pentru decuplare accesorii | este |
| Cârlige pentru aluat | este |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.8 kg |
| Lungime cablu | 0.9 m |
| Material carcasă | plastic |
| Numar viteze | 3 |
| Putere | 300 W |
| Teluri | este |
| Tip mixer | de mână |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





