Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23667
- Articol:89180391e
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cârlige pentru aluat :este
- Culoare :alb
- Funcţie Turbo :este
- Greutate :0.8 kg
- Lungime cablu :1.2 m
- Material carcasă :plastic
- Numar viteze :5
- Putere :300 W
- Tip mixer :de mână
- Arată toate specificatiile
700 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 131 Lei / lună |
73 Lei / lună |
54 Lei / lună |
44 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Cârlige pentru aluat | este |
| Culoare | alb |
| Funcţie Turbo | este |
| Greutate | 0.8 kg |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Material carcasă | plastic |
| Numar viteze | 5 |
| Putere | 300 W |
| Tip mixer | de mână |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





