Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23720
- Articol:6ca96e0ea
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate bol :3 l
- Cârlige pentru aluat :este
- Culoare :alb
- Greutate :1.83 kg
- Lungime cablu :1.7 m
- Material bol :plastic
- Material carcasă :plastic
- Numar viteze :5
- Putere :175 W
- Teluri :este
- Tip mixer :de mână
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate bol | 3 l |
| Cârlige pentru aluat | este |
| Culoare | alb |
| Greutate | 1.83 kg |
| Lungime cablu | 1.7 m |
| Material bol | plastic |
| Material carcasă | plastic |
| Numar viteze | 5 |
| Putere | 175 W |
| Teluri | este |
| Tip mixer | de mână |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






