Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23621
- Articol:b61a9a0dc
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate bol :4 l
- Cârlige pentru aluat :este
- Culoare :alb
- Greutate :9.2 kg
- Lungime cablu :1 m
- Material bol :inox
- Material carcasă :inox/plastic
- Numar viteze :6
- Putere :800 W
- Teluri :este
- Tip mixer :cu suport
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate bol | 4 l |
| Cârlige pentru aluat | este |
| Culoare | alb |
| Greutate | 9.2 kg |
| Lungime cablu | 1 m |
| Material bol | inox |
| Material carcasă | inox/plastic |
| Numar viteze | 6 |
| Putere | 800 W |
| Teluri | este |
| Tip mixer | cu suport |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa