Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23655
- Articol:8391c6ee2
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate bol :4 l
- Cârlige pentru aluat :este
- Culoare :alb
- Funcţie Pulse :este
- Greutate :4.4 kg
- Lungime cablu :1 m
- Material bol :inox
- Material carcasă :plastic
- Numar viteze :6
- Putere :800 W
- Țara producătoare :China
- Teluri :este
- Tip mixer :Planetar
- Arată toate specificatiile
1.400 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 263 Lei / lună |
147 Lei / lună |
108 Lei / lună |
88 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Capacitate bol | 4 l |
| Cârlige pentru aluat | este |
| Culoare | alb |
| Funcţie Pulse | este |
| Greutate | 4.4 kg |
| Lungime cablu | 1 m |
| Material bol | inox |
| Material carcasă | plastic |
| Numar viteze | 6 |
| Putere | 800 W |
| Țara producătoare | China |
| Teluri | este |
| Tip mixer | Planetar |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







